Manicure japoński

Manicure japoński to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Paznokcie są naszą wizytówką, dlatego powinny być wypielęgnowane i zadbane. Naturalne piękno paznokci wydobywa zabieg rodem z Japoni - tzw. P. Shine, co znaczy "błyszczeć".

Jest to zabieg pielęgnacyjny, który polega na intensywnym nacieraniu płytki paznokciowej odpowiednimi substancjami, które sprawiają, że zyskuje ono blask delikatnie różowej perły.

Substancje, które wciera się w płytkę paznokciową to m.in. keratyna, witamina A + E, pszczeli pyłek i krzemionka z Morza Japońskiego. Wcierane substancje nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie dobry dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się.

Manicure japoński nie tylko nadaje paznokciom połysk, ale również sprawia, że stają się zdrowe i mocniejsze. Zabieg trwa ok. 30 min. Do uzyskania trwałego, widocznego efektu zaleca sie co najmniej trzykrotne jego powtórzenie w dwutygodniowych odstępach czasu.

Wiele osób ma problem z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci. Mają z tym kłopot zarówno kobiety, jak i mężczyźni, a zbieg ten jest odpowiedni dla obu płci.

Uwaga! Zabiegu tego nie powinno się wykonywać bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci (metodą akrylową, żelową) ponieważ nasza płytka jest bardzo cienka, osłabiona, obolała, więc zabieg nie byłby zbyt przyjemny.


Pracujemy na kosmetykach:

|  Tel. 22 727-94-84

© Copyright 2013-2024 - Studio Urody Marzena Krawczyk | salon kosmetyczny Tarczyn | Strony Internetowe Sayz.pl